پردازش سفارش ها

پردازش سفارشات ظرف 1 تا 2 روز کاری انجام می شود. پردازش سفارش شامل بررسی وضعیت پرداخت، صدور فاکتور، انتقال فاکتور به واحد تامین و انبار، بسته بندی و تحویل مرسوله به واحد ارسال می باشد. پیشروی این مراحل از پنل کاربری مشتری در قسمت “سفارش های من” قابل مشاهده است.

قوانین ارسال سفارشات شهرستان ها

  • پردازش سفارشات شهرستان پس از پرداخت وجه انجام پذیرفته و در حال حاضر امکان پرداخت در محل برای شهرستان ها وجود ندارد.
  • مرسوله هایی با وزن بیش از 30 کیلوگرم و یا طول بیش از یک متر تحت پوشش ارسال با پست قرار نمی گیرند و به روش های دیگری مثل باربری ارسال خواهند شد، کرایه این مرسوله ها تا محل باربری توسط ابزارامجدی پرداخت خواهد شد.
  • کد رهگیری پستی مرسوله ها حداکثر 1 روز کاری پس از تحویل مرسولات به اداره پست در اختیار ابزارامجدی قرار گرفته و بلافاصله از طریق پیامک به اطلاع مشتریان می رسد.
  • تحویل مرسوله ها به آدرس مشتری بسته به عملکرد اداره پست طی 1 تا 3 روز کاری انجام می پذیرد.

ارسال سفارشات شهر تهران حمل رایگان

ارسال سفارشات شهر تهران بصورت حمل رایگان فقط شامل سفارشات بالای 500000تومان بوده و خاص منطقه بازارتهران است. بشرط اینکه هزینه ارسال آن کمتر از 30000تومان باشد درغیر اینصورت مابتفاوت آن بعهده مشتری محترم میباشد.

قوانین ارسال سفارشات شهر تهران

  • کلیه سفارشات شهر تهران که توسط پیک اختصاصی فروشگاه تحویل داده می شوند قابلیت پرداخت در محل را دارا هستند.
  • در صورت درخواست مشتری مبنی بر ارسال سفارش با سرویس هایی غیر از پیک فروشگاه (نظیر اسنپ و …)، امکان پرداخت در محل وجود نداشته و فاکتور باید قبل از ارسال کالا تسویه شود. همچنین در این صورت “ارسال رایگان” نیز مشروط به کمتر بودن هزینه ارسال از 30 هزار تومان بوده و ما به التفاوت هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود.

 

قوانین ارسال سفارشات حومه تهران

  • ارسال سفارشات حومه تهران پس از پرداخت وجه انجام پذیرفته و در حال حاضر امکان پرداخت در محل برای حومه تهران وجود ندارد.
  • مرسوله هایی با وزن بیش از 30 کیلوگرم و یا طول بیش از یک متر تحت پوشش ارسال با پست قرار نمی گیرند و در صورتی که ارسال آن در قالب چند مرسوله امکان پذیر نباشد، به روش های دیگری مثل باربری ارسال خواهند شد. کرایه این مرسوله ها تا محل باربری توسط ابزارامجدی پرداخت خواهد شد.
  • تحویل مرسوله ها به آدرس مشتری بسته به عملکرد اداره پست طی 1 تا 2 روز کاری انجام می پذیرد. کد رهگیری پستی مرسوله ها حداکثر 1 روز کاری پس از تحویل مرسولات به اداره پست در اختیار ابزارامجدی قرار گرفته و بلافاصله از طریق پیامک به اطلاع مشتریان می رسد.
  • در صورت درخواست مشتری مبنی بر ارسال سفارش با سرویس هایی غیر از پست، (پیک فروشگاه، اسنپ و …) “ارسال رایگان” مشروط به کمتر بودن هزینه ارسال از 30 هزار تومان بوده و ما به التفاوت هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود.

 

در صورت تمایل مشتری به دریافت سریع مرسوله، امکان ارسال سفارشات حومه تهران توسط پیک نیز وجود دارد. در این صورت هزینه ارسال به نرخ پیک بوده و برای سفارشات بالای500 هزار تومان، پرداخت مابه التفاوت نرخ پیک به عهده مشتری می باشد.